Uzman Diyetisyen Yasemin Yılmaz

Yasemin Yılmaz Beslenme & Danışmanlık Merkezi bünyesinde; farklı hizmetlerimiz mevcuttur.

Kişiye Özel - Beslenme Danışmanlık Hizmeti ;

Bireye özgü beslenme danışmanlığı hizmeti verilmekte olup, bireyin sağlık durumu, sosyal hayatı, yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları hakkında bilgi alınarak beslenme programı oluşturulmaktadır.

Merkezimize başvuran danışanlarımızın programları Uzman Diyetisyen Yasemin Yılmaz kontrolünde yürütülmektedir. Kilo verme sürecinde amacımız; bilimsel veriler ışığında, hedeflenen sağlıklı kiloya ulaşmaktır. Beslenme Programı süresince; yeterli ve dengeli beslenerek, bireyin sevdiği besinleri programa ekleyerek, uzun vadede beslenme alışkanlıklarını değiştirmesi hedeflenmektedir.

Takipli Online Diyet Programı;

Dünyanın neresinde olursan ol, biz bir tık uzağındayız.
Yüz yüze görüşmelerimiz, ister skype, ister Facetime ile gerçekleştirilmektedir. Hazırlanan beslenme programlarınız 24-48 saat içerisinde; e-posta yoluyla size iletilir. Takipli Online Diyet Programları için sizden istediğimiz randevu günü ve takibinde, sabit bir tartıda tartılmanız ve diyet programınız ile ilgili geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmanız.

SlimBOX - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi

Uzman Diyetisyen Yasemin Yılmaz 2016 yılı itibariyle; Antalya'da Diyet Yemek Servisi - SlimBox (www.slimbox.com.tr )'ı hizmete sokarak, danışanlarının kilo verme süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bireylerin günlük kalori ihtiyaçları hesaplanarak; 3 ana + 2 ara öğün yemekleri adrese teslim edilerek, diyeti kolay hale getirerek, kilo vermelerine destek olmayı amaçlamış bir sistemdir. SlimBOX - Adrese Teslim Diyet Yemek Servisine üye olan danışanlarımızın vücut analizleri ücretsiz olarak yapılarak, takipleri yapılmaktadır.

Diyet Yemek Servisi Hizmetimizde; Slim Menü (1300, 1500, 1800, 2000 kalorilik), Sporcu Menü, Detoks Menü, Ofis Menüleri Mevcuttur. Kişiye özel olarak hazırlanan Glutensiz, Diyabet, Vegan, Vejeteryan menülerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

JuiceBOX - Detoks Programı

Cold-press yöntemi ile hazırlanmış, taze sıkılmış sebze ve meyve suları karışımı, detoks içecek servisidir.

Ayrıntılı bilgi için slimbox.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GenTest Diyet

GenTestDiet Diyet ;

Genetik analiz sonucunda SİZE ÖZEL olarak hazırlanan BİREYSEL Beslenme Programıdır. Yaşam Boyu bir kez yaptırmanız yeterlidir.
GenTest sadece bu konuda özel eğitim almış Yetkili Diyetisyenler tarafından uygulanır.

GenTest Kanıta dayalı bir uygulamadır.

* Hastalıklardan korunmak için

* Kalıcı ve Sağlıklı Kilo vermek için

* Günlük vitamin ve mineral gereksinmelerinizi öğrenmek için

Gentest uygulanır.

Beden Kitle İndesi 30 un altında, genetik analizi sonucunda doğru beslenmeyi öğrenmek ve sağlıklı bir hayat geçirmek isteyenlere tavsiye edilir.